O nás

Realizujeme fotovoltaické elektrárny od jejich konceptu až po údržbu

Rychlé info

O nás

Jsme hrdou rodinnou firmou se sídlem v srdci Moravy a více než desetiletými zkušenostmi v oboru fotovoltaických elektráren. Naše působení je zaměřeno výhradně na Jihomoravský kraj. Pro nás není jen důležitá kvalita služeb, ale také osobní přístup ke každému zákazníkovi. Spolehlivost, tradice a blízkost – to je to, co nás odlišuje.

Helektros firma
Jinko solar logo
longi-solar-logo-vector
ja-solar-seeklogo
solax-power-seeklogo
Solinteg
Goodwe-logo
Dyness

Naše technologie

Pracujeme výhradně s nejnovějšími a celosvětovými komponenty jako jsou : 

Panely – Jinko, Longi, JA solar
Střídače – Goodwe, Solax, Solinteg
Baterie – Goodwe, Solax, Dyness

Na komponenty poskytujeme samozřejmě i záruku X let.

Naše ocenění

ZASADY-ASOCIACE

Stavíme dle zásad

Jsme s hrdostí členy spolku Solární asociace. Náš tým klade velký důraz na zásady a transparentnost v každé fázi spolupráce, abychom zajistili vzájemnou spokojenost. Prioritou je pro nás dodávka výrobků nejvyšší kvality a neustálý rozvoj a inovace v rámci fotovoltaického průmyslu.

Cech akumulace fotovoltaiky

Caft

Mimo jiné se hlásíme k členství v Cechu akumulace a fotovoltaiky (CAFT), renomovaném spolku odborníků ve fotovoltaice. CAFT spojuje firmy vedoucí transformaci energetiky, včetně výrobních, velkoobchodních a instalačních společností. Díky tomuto členství se aktivně podílíme na tvarování regulací a finančních nástrojů ve spolupráci se státní správou. Ještě významnější je, že CAFT je základním kamenem Komory obnovitelných zdrojů energie v ČR.

Stále váháte?

Ozvěte se nám s vašimi otázkami. Jsme tu pro vás a poskytneme vám všechny potřebné informace.